ECH-U1C682JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C682JB5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1C682JB5
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 0805
lomakkeissa: ECH-U1C682JB5.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ECH-U1C682JB5: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1C682JB5 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 505185 pcs Tietolomake ECH-U1C682JB5.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ECH-U(B)
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet ECHU1C682JB5
PCF1074TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 6800pF