ECH-U1H151JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H151JB5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECH-U1H151JB5
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805
lomakkeissa: ECH-U1H151JB5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ECH-U1H151JB5: n tekniset tiedot
Osa numero ECH-U1H151JB5 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 159147 pcs Tietolomake ECH-U1H151JB5.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ECH-U(B)
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet PCF1002DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 150pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 150pF