ECJ-2VB2A331K
PanasonicPanasonic
ECJ-2VB2A331K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECJ-2VB2A331K
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 0805
  • Viesti
ECJ-2VB2A331K: n tekniset tiedot
Osa numero ECJ-2VB2A331K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.037" (0.95mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ECJ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet ECJ2VB2A331K
PCC1982TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 330pF Sovellukset General Purpose