ECJ-RVB1H222M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB1H222M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECJ-RVB1H222M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206
  • Viesti
ECJ-RVB1H222M: n tekniset tiedot
Osa numero ECJ-RVB1H222M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja ECJ-R Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet ECJRVB1H222M
P10606TR
Lukumäärä Kondensaattorit 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielectric Material Ceramic Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 1206 (3216 Metric)
Circuit Type Isolated kapasitanssi 2200pF