ECK-AHD331KB
PanasonicPanasonic
ECK-AHD331KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-AHD331KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 2KV Y5P RADIAL
lomakkeissa:
  • Viesti
ECK-AHD331KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-AHD331KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 330PF 2KV Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6256 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 2000V (2kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.276" Dia (7.00mm) Sarja HD
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKAHD331KB
P12178
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 330pF Sovellukset General Purpose