ECK-ATS103MF
PanasonicPanasonic
ECK-ATS103MF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-ATS103MF
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL
lomakkeissa: ECK-ATS103MF.pdf
  • Viesti
ECK-ATS103MF: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-ATS103MF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4862 pcs Tietolomake ECK-ATS103MF.pdf
Jännite - Rated 440VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.669" Dia (17.00mm) Sarja TS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet ECKATS103MF
P10467
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
kapasitanssi 10000pF Sovellukset Safety