ECK-TFC151KB
PanasonicPanasonic
ECK-TFC151KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECK-TFC151KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP CER 150PF 250VAC Y5P SMD
lomakkeissa: ECK-TFC151KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ECK-TFC151KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECK-TFC151KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 150PF 250VAC Y5P SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 174737 pcs Tietolomake ECK-TFC151KB.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.091" (2.30mm) lämpötila kerroin Y5P (B)
Koko / Dimension 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) Sarja ECK
Arvioinnit Y2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet ECKTFC151KB
P11429TR
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Nonstandard SMD
kapasitanssi 150pF Sovellukset Safety