ECO-S2DP122DX
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP122DX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECO-S2DP122DX
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: ECO-S2DP122DX.pdf
  • Viesti
ECO-S2DP122DX: n tekniset tiedot
Osa numero ECO-S2DP122DX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2771 pcs Tietolomake ECO-S2DP122DX.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet ECOS2DP122DX
P7385
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 166 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 166 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF