ECO-S2DP391BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP391BA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECO-S2DP391BA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: ECO-S2DP391BA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECO-S2DP391BA: n tekniset tiedot
Osa numero ECO-S2DP391BA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33209 pcs Tietolomake ECO-S2DP391BA.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.352A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet ECOS2DP391BA
P6118
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 468 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 468 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 390µF