ECO-S2GP331DA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP331DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECO-S2GP331DA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: ECO-S2GP331DA.pdf
  • Viesti
ECO-S2GP331DA: n tekniset tiedot
Osa numero ECO-S2GP331DA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3252 pcs Tietolomake ECO-S2GP331DA.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.66A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet ECOS2GP331DA
P6152
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 553 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF