ECW-F2124JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2124JB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-F2124JB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
lomakkeissa: ECW-F2124JB.pdf
  • Viesti
ECW-F2124JB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-F2124JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4184 pcs Tietolomake ECW-F2124JB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Sarja ECW-F(B)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWF2124JB
PF2124
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.12µF