ECW-FD2J124JB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2J124JB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 630V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2J124JB.pdf2.ECW-FD2J124JB.pdf3.ECW-FD2J124JB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ECW-FD2J124JB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2J124JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 630V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.496" L x 0.244" W (12.60mm x 6.20mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2J124JB
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.575" (14.60mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.12µF Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT