ECW-FD2J155KB
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2J155KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 630V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2J155KB.pdf2.ECW-FD2J155KB.pdf3.ECW-FD2J155KB.pdf
  • Viesti
ECW-FD2J155KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2J155KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 630V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.996" L x 0.406" W (25.30mm x 10.30mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2J155KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT