ECW-FD2J475KB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2J475KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2J475KB.pdf2.ECW-FD2J475KB.pdf3.ECW-FD2J475KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
ECW-FD2J475KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2J475KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.996" L x 0.720" W (25.30mm x 18.30mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2J475KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.138" (28.90mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT