ECW-FD2J684KB
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2J684KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 630V RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2J684KB.pdf2.ECW-FD2J684KB.pdf3.ECW-FD2J684KB.pdf
  • Viesti
ECW-FD2J684KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2J684KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 630V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.701" L x 0.366" W (17.80mm x 9.30mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2J684KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.756" (19.20mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.68µF Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT