ECW-FD2W155JB
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W155JB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W155JB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W155JB.pdf2.ECW-FD2W155JB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W155JB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W155JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 98147 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W155JB.pdf2.ECW-FD2W155JB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.689" L x 0.366" W (17.50mm x 9.30mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W155JB
PCF1612
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1.5µF
Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECW-FD2W184JB
ECW-FD2W184JB
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL
Varastossa: 424279 pcs
ladata: ECW-FD2W184JB.pdf
RFQ
ECW-FD2W155J
ECW-FD2W155J
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL