ECW-FD2W274KB
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W274KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.27UF 10% 450VDC RAD
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W274KB.pdf2.ECW-FD2W274KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W274KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W274KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.27UF 10% 450VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 415525 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W274KB.pdf2.ECW-FD2W274KB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.472" L x 0.209" W (12.00mm x 5.30mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W274KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.27µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.27µF