ECW-FD2W475KB
Tuote-esittely
Osa numero: ECW-FD2W475KB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL
lomakkeissa: 1.ECW-FD2W475KB.pdf2.ECW-FD2W475KB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
ECW-FD2W475KB: n tekniset tiedot
Osa numero ECW-FD2W475KB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95436 pcs Tietolomake 1.ECW-FD2W475KB.pdf2.ECW-FD2W475KB.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm) Sarja ECW-F(D)
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet ECWFD2W475KB
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.843" (21.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 4.7µF