EEE-0GA221SP
PanasonicPanasonic
EEE-0GA221SP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-0GA221SP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-0GA221SP.pdf2.EEE-0GA221SP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
EEE-0GA221SP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-0GA221SP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 274497 pcs Tietolomake 1.EEE-0GA221SP.pdf2.EEE-0GA221SP.pdf
Jännite - Rated 4V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 82mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 139.4mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE3848CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF