EEE-1CS100SR
PanasonicPanasonic
EEE-1CS100SR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-1CS100SR
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-1CS100SR.pdf2.EEE-1CS100SR.pdf
  • Viesti
EEE-1CS100SR: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-1CS100SR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5443 pcs Tietolomake 1.EEE-1CS100SR.pdf2.EEE-1CS100SR.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEE1CS100SR
PCE3893TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF