EEE-1EA331AP
PanasonicPanasonic
EEE-1EA331AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-1EA331AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-1EA331AP.pdf2.EEE-1EA331AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-1EA331AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-1EA331AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129603 pcs Tietolomake 1.EEE-1EA331AP.pdf2.EEE-1EA331AP.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 578mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4602CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF