EEE-1HA100SP
PanasonicPanasonic
EEE-1HA100SP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-1HA100SP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-1HA100SP.pdf2.EEE-1HA100SP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
EEE-1HA100SP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-1HA100SP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1292277 pcs Tietolomake 1.EEE-1HA100SP.pdf2.EEE-1HA100SP.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 59.5mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEE1HA100SP
PCE3914TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF