EEE-1HA330P
PanasonicPanasonic
EEE-1HA330P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-1HA330P
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-1HA330P.pdf2.EEE-1HA330P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-1HA330P: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-1HA330P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 540455 pcs Tietolomake 1.EEE-1HA330P.pdf2.EEE-1HA330P.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja S Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 187mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEE1HA330P
PCE3923TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 33µF