EEE-FC0J152AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC0J152AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FC0J152AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FC0J152AP.pdf2.EEE-FC0J152AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-FC0J152AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FC0J152AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 271157 pcs Tietolomake 1.EEE-FC0J152AP.pdf2.EEE-FC0J152AP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja FC Ripple Current @ Low Frequency 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFC0J152AP
PCE4336TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 150 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset Automotive