EEE-FK1A331AP
PanasonicPanasonic
EEE-FK1A331AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FK1A331AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FK1A331AP.pdf2.EEE-FK1A331AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEE-FK1A331AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FK1A331AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 332496 pcs Tietolomake 1.EEE-FK1A331AP.pdf2.EEE-FK1A331AP.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FK Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFK1A331AP
PCE4390TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 160 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive