EEE-FK1V331GP
PanasonicPanasonic
EEE-FK1V331GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FK1V331GP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FK1V331GP.pdf2.EEE-FK1V331GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-FK1V331GP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FK1V331GP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103631 pcs Tietolomake 1.EEE-FK1V331GP.pdf2.EEE-FK1V331GP.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja FK Ripple Current @ Low Frequency 637.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4322DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 80 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive