EEE-FKJ331XAP
PanasonicPanasonic
EEE-FKJ331XAP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FKJ331XAP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-FKJ331XAP.pdf2.EEE-FKJ331XAP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
EEE-FKJ331XAP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FKJ331XAP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 515270 pcs Tietolomake 1.EEE-FKJ331XAP.pdf2.EEE-FKJ331XAP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FK Ripple Current @ Low Frequency 182mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFKJ331XAP
PCE4379TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 340 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive