EEE-FT1C151AP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1C151AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FT1C151AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
EEE-FT1C151AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FT1C151AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FT Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFT1C151AP
P15088TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 260 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF