EEE-FTV151XAP
PanasonicPanasonic
EEE-FTV151XAP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-FTV151XAP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
EEE-FTV151XAP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-FTV151XAP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FT Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEFTV151XAP
PCE5017TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF