EEE-HA0J331XP
PanasonicPanasonic
EEE-HA0J331XP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-HA0J331XP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-HA0J331XP.pdf2.EEE-HA0J331XP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
EEE-HA0J331XP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-HA0J331XP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 618045 pcs Tietolomake 1.EEE-HA0J331XP.pdf2.EEE-HA0J331XP.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja HA Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 178.5mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEEHA0J331XP
PCE4164TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF