EEE-HD0J682AM
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-HD0J682AM
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
lomakkeissa: 1.EEE-HD0J682AM.pdf2.EEE-HD0J682AM.pdf3.EEE-HD0J682AM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
EEE-HD0J682AM: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-HD0J682AM Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja HD-V Ripple Current @ Low Frequency 1.28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.51A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE5239CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF