EEE-TC1E331UP
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TC1E331UP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
lomakkeissa: 1.EEE-TC1E331UP.pdf2.EEE-TC1E331UP.pdf3.EEE-TC1E331UP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
EEE-TC1E331UP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TC1E331UP Valmistaja Panasonic
Kuvaus ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja TCU Ripple Current @ Low Frequency 266.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE5261DKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 330µF