EEE-TP1E101AP
PanasonicPanasonic
EEE-TP1E101AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TP1E101AP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-TP1E101AP.pdf2.EEE-TP1E101AP.pdf3.EEE-TP1E101AP.pdf4.EEE-TP1E101AP.pdf
  • Viesti
EEE-TP1E101AP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TP1E101AP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja TP Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4929DKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 100µF