EEE-TP1H751M
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TP1H751M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Viesti
EEE-TP1H751M: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TP1H751M Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TP Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEETP1H751M
P123454TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 750µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 750µF Sovellukset Automotive, High Temperature Reflow