EEE-TPV470XAP
PanasonicPanasonic
EEE-TPV470XAP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEE-TPV470XAP
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.EEE-TPV470XAP.pdf2.EEE-TPV470XAP.pdf
  • Viesti
EEE-TPV470XAP: n tekniset tiedot
Osa numero EEE-TPV470XAP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144369 pcs Tietolomake 1.EEE-TPV470XAP.pdf2.EEE-TPV470XAP.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja TP Ripple Current @ Low Frequency 128.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE4932CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 47µF