EEF-LS0D221R
PanasonicPanasonic
EEF-LS0D221R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEF-LS0D221R
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: EEF-LS0D221R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
EEF-LS0D221R: n tekniset tiedot
Osa numero EEF-LS0D221R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113143 pcs Tietolomake EEF-LS0D221R.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja SP-Cap LS
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet EEFLS0D221R Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose