EEU-EB2C680
PanasonicPanasonic
EEU-EB2C680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEU-EB2C680
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
lomakkeissa: EEU-EB2C680.pdf
  • Viesti
EEU-EB2C680: n tekniset tiedot
Osa numero EEU-EB2C680 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97733 pcs Tietolomake EEU-EB2C680.pdf
Jännite - Rated 160V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja EB Ripple Current @ Low Frequency 412.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet EEUEB2C680
P5903
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF