EEU-EB2E101S
PanasonicPanasonic
EEU-EB2E101S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEU-EB2E101S
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: EEU-EB2E101S.pdf
  • Viesti
EEU-EB2E101S: n tekniset tiedot
Osa numero EEU-EB2E101S Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42609 pcs Tietolomake EEU-EB2E101S.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja EB Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet EEUEB2E101S
P5929
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF