EEU-FS1J331LB
PanasonicPanasonic
EEU-FS1J331LB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEU-FS1J331LB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEU-FS1J331LB: n tekniset tiedot
Osa numero EEU-FS1J331LB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja FS Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit -