EEU-FS1V331L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEU-FS1V331L
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
EEU-FS1V331L: n tekniset tiedot
Osa numero EEU-FS1V331L Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FS Ripple Current @ Low Frequency 868mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet EEUFS1V331L
P122411
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.51mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 41 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.51mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose