EEV-EB2D100Q
PanasonicPanasonic
EEV-EB2D100Q Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEV-EB2D100Q
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
lomakkeissa: EEV-EB2D100Q.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
EEV-EB2D100Q: n tekniset tiedot
Osa numero EEV-EB2D100Q Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78575 pcs Tietolomake EEV-EB2D100Q.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja EB Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEVEB2D100Q
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF