EEV-FK1K331M
PanasonicPanasonic
EEV-FK1K331M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEV-FK1K331M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD
lomakkeissa: EEV-FK1K331M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
EEV-FK1K331M: n tekniset tiedot
Osa numero EEV-FK1K331M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44888 pcs Tietolomake EEV-FK1K331M.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja FK Ripple Current @ Low Frequency 594.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 793mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet PCE3495CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 170 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive