EEV-TG1K331M
PanasonicPanasonic
EEV-TG1K331M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EEV-TG1K331M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD
lomakkeissa: EEV-TG1K331M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
  • Viesti
EEV-TG1K331M: n tekniset tiedot
Osa numero EEV-TG1K331M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50323 pcs Tietolomake EEV-TG1K331M.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TG Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet EEVTG1K331M
PCE3677TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 280 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 330µF