ELF-18D210
PanasonicPanasonic
ELF-18D210 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELF-18D210
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CMC 18MH 500MA 2LN TH
lomakkeissa: 1.ELF-18D210.pdf2.ELF-18D210.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ELF-18D210: n tekniset tiedot
Osa numero ELF-18D210 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CMC 18MH 500MA 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6902 pcs Tietolomake 1.ELF-18D210.pdf2.ELF-18D210.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.787" L x 0.827" W (20.00mm x 21.00mm) Sarja H
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pin Muut nimet ELF18D210
PLK1241
Käyttölämpötila -20°C ~ 105°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssi @ Taajuus 18mH @ 1kHz
Korkeus (Max) 0.787" (20.00mm) Suodatintyyppi -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 18mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.271 Ohm (Typ)
DC-vastus (DCR) (maksimi) 1.271 Ohm (Typ) Card Paksuus (mm) 500mA