ELF-24V080A
PanasonicPanasonic
ELF-24V080A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELF-24V080A
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus COMMON MODE CHOKE 8A 2LN TH
lomakkeissa: ELF-24V080A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ELF-24V080A: n tekniset tiedot
Osa numero ELF-24V080A Valmistaja Panasonic
Kuvaus COMMON MODE CHOKE 8A 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4297 pcs Tietolomake ELF-24V080A.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Koko / Dimension 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) Sarja V
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pin Muut nimet ELF24V080A
PLK1133
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus (Max) 1.673" (42.50mm)
Suodatintyyppi - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8A DCR 15 mOhm DC-vastus (DCR) (maksimi) 15 mOhm
Card Paksuus (mm) 8A Hyväksynnät -