ELJ-FA221JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA221JF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELJ-FA221JF
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
lomakkeissa: ELJ-FA221JF.pdf
  • Viesti
ELJ-FA221JF: n tekniset tiedot
Osa numero ELJ-FA221JF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3676 pcs Tietolomake ELJ-FA221JF.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja FA
Arvioinnit - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet ELJFA221JF
PCD1830TR
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.094" (2.40mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 45mA Nykyinen - värikylläisyys -