ELJ-RF2N2DF
PanasonicPanasonic
ELJ-RF2N2DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELJ-RF2N2DF
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM
lomakkeissa: ELJ-RF2N2DF.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ELJ-RF2N2DF: n tekniset tiedot
Osa numero ELJ-RF2N2DF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6969 pcs Tietolomake ELJ-RF2N2DF.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±0.3nH
Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric) Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
suojaus Unshielded Sarja RF
Arvioinnit - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet PCD1268DKR Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Non-Magnetic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 2.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -