ELL-8TP331MB
PanasonicPanasonic
ELL-8TP331MB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELL-8TP331MB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 570MA 700 MOHM
lomakkeissa: 1.ELL-8TP331MB.pdf2.ELL-8TP331MB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
ELL-8TP331MB: n tekniset tiedot
Osa numero ELL-8TP331MB Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 330UH 570MA 700 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87947 pcs Tietolomake 1.ELL-8TP331MB.pdf2.ELL-8TP331MB.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) suojaus Shielded
Sarja P Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet PCD2456DKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 700 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Nykyinen arvostelu 570mA
Nykyinen - värikylläisyys 450mA