ELL-SFG331MA
PanasonicPanasonic
ELL-SFG331MA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ELL-SFG331MA
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 128MA 8.9 OHM
lomakkeissa: ELL-SFG331MA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
ELL-SFG331MA: n tekniset tiedot
Osa numero ELL-SFG331MA Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 330UH 128MA 8.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 404593 pcs Tietolomake ELL-SFG331MA.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
suojaus Shielded Sarja G
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet ELLSFG331MA
PCD2413TR
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Wirewound Inductor 128mA 8.9 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 8.9 Ohm
Nykyinen arvostelu 128mA Nykyinen - värikylläisyys 130mA