ERG-1FJS472E
PanasonicPanasonic
ERG-1FJS472E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ERG-1FJS472E
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: ERG-1FJS472E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
ERG-1FJS472E: n tekniset tiedot
Osa numero ERG-1FJS472E Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1809998 pcs Tietolomake ERG-1FJS472E.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Sarja ERG paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial, Radial Formed Muut nimet ERG1FJS472E
P16175TB
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Metal Oxide Film